Čerpadla Katovice

Čerpadla a domácí vodárny včetně příslušenství a náhradních dílů. Skladem.

Prodejna  Nádražní 41, Katovice je otevřena od pondělí do pátku od 8 do 18 hodin, v sobotu od 8 do 12 hodin.

Odpovědná osoba: Michal Kudláček, tel.: +420 777 311 880, email: info@cerpadla-katovice.cz , IČ: 04339193, DIČ: CZ7608100181

Domácí vodárny Pedrollo na 230V

Technické parametry

Výrobce Pedrollo
Typ čerpadla domácí vodárna
Čerpaná kapalina čistá voda
Zapínací tlak 2 Atm
Vypínací tlak 3,5 Atm
Maximální hodinový odběr dle typu viz katalogový list
Objem nádrže 50 l
Maximální sací výška 8 m
Teplota čerpaného média max. 40°C
Maximální teplota okolí 40°C
Dimenze připojení 1" x 1"
Hmotnost dle typu
Jmenovitý výkon motoru dle typu
Jmenovité napětí 230V
Délka kabelu 2,5 m

Typické použití

Spolehlivé domácí vodárny vhodné pro zásobování vodou rodinných domků, chat, hospodářských nebo jiných objektů, které nejsou v dosahu veřejného vodovodu a kde maximální hodinová spotřeba a podmínky instalace nepřesáhnou parametry výrobku.

Podrobný popis

Čerpadla: Čerpadla PEDROLLO řady JSW a JCR jsou jednostupňová monobloková čerpací soustrojí se samonasávací schopnosti sestávající z hydraulické části a elektromotoru. Základem hydraulické části je litinové nebo nerezové těleso čerpadla, oběžné kolo a ucpávková lucerna. Prodloužená hřídel rotoru je pro elektromotor a čerpadlo společná (monoblokové provedení). Utěsnění hřídele je zajištěno mechanickou ucpávkou, která během provozu nevyžaduje údržbu. Elektromotor: Vodárna PEDROLLO s jednofázovým elektromotorem je dodávána kompletně zapojená s vidlicí, vodárna s třífázovým elektromotorem je dodávána také kompletně zapojená ale s přívodním vodičem bez vidlice. Elektromotory v jednofázovém provedení do výkonu 0,75kW mají vestavěnou ochranu proti přetížení. Elektromotory nad 0,75kW a všechny elektromotory v třífázovém provedení není možné používat bez vhodné motorové a zkratové ochrany. Tlakové nádoby: Tlakové vodní nádoby na pitnou vodu jsou určeny pro tlakové vodovodní soustavy s max. teplotou vody + 50oC. Vodní a vzduchový prostor tlakové nádoby je oddělen vakem z potravinářské pryže. Tlakové spínače: Tlakové spínače jsou určeny pro spínání elektrických obvodů vlivem změny tlaku v tlakových nádobách. Používají se pro udržování tlaku v požadovaném rozmezí.