Čerpadla Katovice

Čerpadla a domácí vodárny včetně příslušenství a náhradních dílů. Skladem.

Prodejna  Nádražní 41, Katovice je otevřena od pondělí do pátku od 8 do 18 hodin, v sobotu od 8 do 12 hodin.

Odpovědná osoba: Michal Kudláček, tel.: +420 777 311 880, email: info@cerpadla-katovice.cz , IČ: 04339193, DIČ: CZ7608100181

Grundfos MQ 3 - 45

Technické parametry

Výrobce Grundfos
Typ čerpadla domácí vodárna
Čerpaná kapalina pitná, deštová voda
Maximální průtok (Qmax) 65 l/min
Maximální dopravní výška (Hmax) 45 m
Minimální dopravní výška (Hmin) 14 m
Maximální sací výška 8 m
Teplota čerpaného média max. 35°C
Maximální teplota okolí 45°C
Dimenze připojení 1" x 1"
Hmotnost 13 kg
Jmenovitý výkon motoru 0,67 kW
Jmenovité napětí 230 V

Typické použití

Nová zlepšená konstrukce kompaktní domácí vodárny se zabudovanou ochranou motoru, ochranou proti chodu na sucho, s integrovanou tlakovou nádobou. Čerpadlo je vhodné pro čerpání pitné a dešt’ové vody.

Podrobný popis

Čerpadlo MQ je navrženo pro zásobování vodou a zvyšování tlaku v soukromých obytných budovách, v rekreačních objektech a víkendových chatách, na zemědělských farmách, v zahradních marketech a velkoplošných zahranictvích. Čerpadlo MQ je kompletní kompaktní čerpací jednotka obsahující čerpadlo, motor, membránovou tlakovou nádobu, čidlo tlaku a průtoku, řídící jednotku a zpětnou klapku. Řídící jednotka zajišt’uje automatické zapínání čerpadla při zahájení odběru vody a jeho automatické vypínání po skončení odběru vody. Dále řídící jednotka chrání čerpadlo při poruchových stavech. Díky konstrukci své hydraulické části a vnitřnímu chlazení čerpanou kapalinou se čerpadlo vyznačuje extrémně tichým chodem a je tak vhodné jak pro vnitřní tak i venkovní instalaci.