Čerpadla Katovice

Čerpadla a domácí vodárny včetně příslušenství a náhradních dílů. Skladem.

Prodejna  Nádražní 41, Katovice je otevřena od pondělí do pátku od 8 do 18 hodin, v sobotu od 8 do 12 hodin.

Odpovědná osoba: Michal Kudláček, tel.: +420 777 311 880, email: info@cerpadla-katovice.cz , IČ: 04339193, DIČ: CZ7608100181

Grundfos Unilift KP 250 A1

Technické parametry

Výrobce Grundfos
Čerpaná kapalina čistá, mírně znečištěná voda
Maximální průtok (Qmax) 183 l/min
Maximální dopravní výška (Hmax) 7,5 m
Průchodnost oběžného kola 10 mm
Teplota čerpaného média 0°C - 50°C
Dimenze připojení 5/4"
Hmotnost 7,2 kg
Maximální ponor pod hladinou 10 m
Jmenovitý výkon motoru 0,48 kW
Jmenovité napětí 230 V
Délka kabelu 10 m
Plovákový spínač Ano

Typické použití

Ponorné čerpadlo navržené pro čerpání čisté neagresivní vody a mírně znečištěné odpadní vody. Čerpadlo je vhodné pro stacionární i přenosné použití.

Podrobný popis

Tato čerpadla jsou vhodná pro: - odvodňování sklepů nebo budov - čerpání domovních odpadních vod bez splachů z WC - snižování hladiny spodní vody - provozní aplikace spojené s vyčerpáváním např. plaveckých bazénů, nádrží apod. - provozní aplikace spojené s čerpáním v zemědělství, mlékárenském průmyslu, zahradnictví a zpracovatelském průmyslu Jednostupňové ponorné drenážní čerpadlo v provedeníz korozivzdorné oceli má robustní konstrukci svýtlačným hrdlem umístěným v horním víku čerpadla asměřujícím nahoru. Voda je do čerpadla nasávána otvory v sacím koši, který zamezuje vnikání velkých cizích těles obsažených v čerpané kapalině. Robustní oběžné kolo s jednoduše zakřivenými lopatkami a se sraženými čelními hranami k zamezení ucpávání oběžného kola vláknitými složkami čerpané kapaliny. Vodicí lopatky v tělese čerpadla zajišt’ují vedení čerpané kapaliny a zvedání usazených zrnek písku do proudu kapaliny, čímž zabraňují zanášení čerpadla pískem. Vnější těleso čerpadla je vyrobeno z jednoho kusu materiálu. Napájecí sít’ový kabel a kabel hladinového spínače jsou zavedeny do jedné vulkanizované a vodotěsné kabelové vidlice, která je zasunuta do zásuvky hermeticky utěsněného tělesa statoru.