Čerpadla Katovice

Čerpadla a domácí vodárny včetně příslušenství a náhradních dílů. Skladem.

Prodejna  Nádražní 41, Katovice je otevřena od pondělí do pátku od 8 do 18 hodin, v sobotu od 8 do 12 hodin.

Odpovědná osoba: Michal Kudláček, tel.: +420 777 311 880, email: info@cerpadla-katovice.cz , IČ: 04339193, DIČ: CZ7608100181

Membránové čerpadlo Sigma 25-RMP

Technické parametry

Výrobce Sigma 1868
Typ čerpadla ruční membránové
Čerpaná kapalina benzin, nafta, topný olej, voda
Maximální průtok (Qmax) 30 l/min
Maximální dopravní výška (Hmax) volný výtok
Maximální sací výška 7 m
Dimenze připojení 1" x 1" (hadice)
Hmotnost 2,8 kg

Typické použití

Tato čerpadla jsou určena do prostředí s nebezpečím výbuchu zóny 1 klasifikovaných dle ČSN 33 2320, (prostředí tvořeno plyny a parami skupiny výbušnosti II A nebo II B podle ČSN EN 60 079 −10). Mohou být čerpány jen vyjmenované kapaliny: motorová nafta, benzín, topný olej, motorový olej, zaolejovaná voda, mírně znečištěná voda. Je určeno na ruční přečerpávání kapalin z přepravních barelů, na dávkování kapalin ve skladech, na doplňování paliva u těžkých těžebních, stavebních, lesních a zemědělských strojů. Čerpadlo může být používáno jen k účelu a způsobem stanoveným v návodu k obsluze!!

Podrobný popis

Čerpadlo je jednoduché konstrukce, skládající se z předního a zadního tělesa, membrány a ruční páky. Při pohybu páky čerpadla ve směru od tělesa dojde k nasátí určitého množství kapaliny, která je při zpětném pohybu páky vytlačena z čerpadla. Množství přečerpané kapaliny je přímo závislé na frekvenci uvedeného úkonu. Při provozu je nutno čerpadlo pevně uchytit na víko barelu, nádrže nebo na zeď.