Čerpadla Katovice

Čerpadla a domácí vodárny včetně příslušenství a náhradních dílů. Skladem.

Prodejna  Nádražní 41, Katovice je otevřena od pondělí do pátku od 8 do 18 hodin, v sobotu od 8 do 12 hodin.

Odpovědná osoba: Michal Kudláček, tel.: +420 777 311 880, email: info@cerpadla-katovice.cz , IČ: 04339193, DIČ: CZ7608100181

Sigma 1 1/4“ EFRU

Technické parametry

Výrobce Sigma 1868
Typ čerpadla s řezacím zařízením
Čerpaná kapalina močůvka, splašky, surové odpadní vody apod..
Maximální průtok (Qmax) 39 l/min
Maximální dopravní výška (Hmax) 80 m
Průchodnost oběžného kola řezačka
Teplota čerpaného média max. 35°C
Dimenze připojení 5/4"
Hmotnost 29 kg
Maximální ponor pod hladinou 30 m
Jmenovitý výkon motoru 1,1 kW
Jmenovité napětí 400 V
Délka kabelu 10 m
Plovákový spínač Ne

Typické použití

Čerpadlo 1 1/4“ EFRU je určeno pro čerpání znečištěných vod, močůvky, splašků, surových odpadních vod a hustých kalů s obsahem dlouhovláknitých a pevných částic do max. velikosti prům. 5 mm, s vyloučením písku, kovových třísek a jiných abrazivních částic. Čerpadlo lze výhodně použít pro čerpání odpadních vod v tlakových kanalizačních sítích, pro čerpání ze septiků s dopravou tlakovým potrubím do recipientu nebo čističky apod..

Podrobný popis

Čerpací soustrojí tvoří jednovřetenové čerpadlo, 6“ ponorný elektromotor, řezací zařízení a stojan.Čerpadlo vyniká značnou jednoduchostí – malé rozměry a hmotnost, snadné přenášení, lehká ovladatelnost. Pracuje tak, že čerpaná kapalina je v případném stavu sedimentu rožčeřena míchadlem, vláknité částice v kapalině jsou rozmělněny v řezacím zařízení a dále je kapalina obtokovou trubkou nasávána do čerpadla. Elektromotor pohání přes spojku a spojovací hřídel vřeteno , které se otáčí v dutině statoru, čímž je kapalina čerpána do výtlačného tělesa.