Čerpadla Katovice

Čerpadla a domácí vodárny včetně příslušenství a náhradních dílů. Skladem.

Prodejna  Nádražní 41, Katovice je otevřena od pondělí do pátku od 8 do 18 hodin, v sobotu od 8 do 12 hodin.

Odpovědná osoba: Michal Kudláček, tel.: +420 777 311 880, email: info@cerpadla-katovice.cz , IČ: 04339193, DIČ: CZ7608100181

Tlakové nádoby Global Water Solutions

Technické parametry

Výrobce Global Water Solutions Ltd.
Objem nádrže 20 - 200l
Teplota čerpaného média max 90°C
Dimenze připojení 1"

Typické použití

- Provedení s membránou - Patentované nerezové připojení - Zdravotně nezávadná polypropylenová vložka - Dvousložkový polyuretan na základovém epoxidovém nástřiku - Vzduchový ventilek s kloboučkem s těsnícím o-kroužkem - Každá nádoba testována - Bezúdržbové provedení - 5 let záruka Tlakové nádoby PressureWave nacházejí uplatnění v široké škále aplikací, například u posilovacích stanic, domácích vodáren, zavlažovacích systémů, nebo u ohřívačů TUV.

Podrobný popis

Tlakové nádoby série PressureWave jsou vybaveny vložkou ze zdravotně nazávadného polypropylenu a butylovou membránou vysoké kvality s atestem na pitnou vodu. Membrána je přichycena ke stěnám nádoby pomocí svěrného ocelového kroužku. Mosazný vzduchový ventilek je utěsněn víkem s o-kroužkem, jehož konstrukce brání úniku vzduchu. Voda vstupuje do nádoby pomocí patentovaného nerezového připojení. Membrána i vložka jsou vyrobeny s ohledem na jejich dlouhou životnost. Všechny vnitřní části nádoby včetně vzduchového ventilku jsou zaoblené z důvodu prevence před protržením membrány při extrémní zátěži. Unikátní připojení zajišťuje svou vzduchotěsností i vodotěsností kompletní bezúdržbovost tlakové nádoby. Ve venkovním prostředí je nádrž před UV zářením a vlhkem chráněna dvousložkovým polyuretanem na epoxidovém základním nástřiku. Tlakové nádoby PressureWave jsou testovány v různých úrovních výroby pro zajištění vysoké kvality a spolehlivosti každé jednotlivé nádoby. Tlakové nádoby PressureWave představují výhodnou investici a patří mezi nejkvlitnější tlakové nádoby, které jsou dnes dostupné.