Čerpadla Katovice

Čerpadla a domácí vodárny včetně příslušenství a náhradních dílů. Skladem.

Prodejna  Nádražní 41, Katovice je otevřena od pondělí do pátku od 8 do 18 hodin, v sobotu od 8 do 12 hodin.

Odpovědná osoba: Michal Kudláček, tel.: +420 777 311 880, email: info@cerpadla-katovice.cz , IČ: 04339193, DIČ: CZ7608100181

Typová řada Pedrollo 4BLOCK 2

Technické parametry

Výrobce Pedrollo
Maximální průtok (Qmax) 60 l/min
Maximální dopravní výška (Hmax) 135 m
Jmenovitý výkon motoru 0,55-1,1kW
Jmenovité napětí 230V

Typické použití

Čerpadlo je určeno pro čerpání pitné, nebo užitkové vody z vrtů, studní nebo jiných zdrojů s maximálním obsahem pevných nečistot do 150g/m3. Čerpadlo může pracovat samostatně nebo v sestavě s tlakovou nádobou a tlakovým spínačem jako automatická domácí vodárna a to ve vertikální případně horizontální poloze.

Podrobný popis

Čerpadla PEDROLLO 4 BLOCK jsou ponorná vícestupňová odstředivá čerpací soustrojí (dále jen čerpadla) sestávající z hydraulické části a z elektromotoru. Oběžná kola na hřídelí rotují uvnitř paprskového difuzoru, který usměrňuje kapalinu z jednoho oběžného kola do sacího otvoru dalšího. Kapalina tak projde přes sérii oběžných kol do výtlačného otvoru. Každé oběžné kolo a difuzor tvoří jeden stupeň, který zvýší tlak kapaliny vždy o stejnou hodnotu. Základem patentované hydraulické části odolné vůči poškození abrazivními částicemi jsou axiální plovoucí oběžná kola usazená ve speciálně upravených stupních - difuzorech. Difuzory jsou na jedné hřídeli a kryté pláštěm čerpadla. Hydraulickou část ještě tvoří sací těleso se sítkem. Ponorný elektromotor firmy Pedrollo je spojen s čerpadlem a tvoří tzv. monoblokové provedení. Čerpadla 4BLOCK jsou dodávána s jednofázovým elektromotorem, který má integrovaný rozběhový kondenzátor (ve spodní části elektromotoru)..