Čerpadla Katovice

Čerpadla a domácí vodárny včetně příslušenství a náhradních dílů. Skladem.

Prodejna  Nádražní 41, Katovice je otevřena od pondělí do pátku od 8 do 18 hodin, v sobotu od 8 do 12 hodin.

Odpovědná osoba: Michal Kudláček, tel.: +420 777 311 880, email: info@cerpadla-katovice.cz , IČ: 04339193, DIČ: CZ7608100181

Typová řada Pedrollo CP

Technické parametry

Výrobce Pedrollo
Maximální průtok (Qmax) 120 l/min
Maximální dopravní výška (Hmax) 41 m
Maximální sací výška 6 m
Teplota čerpaného média max. 90°C
Maximální teplota okolí 40°C
Jmenovitý výkon motoru 0,25 - 2,2kW
Jmenovité napětí 230V x 400V

Typické použití

Monobloková odstředivá čerpadla CP s jedním radiálním oběžným kolem jsou čerpadla určena pro čerpání čistých nebo mírně zakalených chemicky neagresivních kapalin. Tato řada čerpadel byla navržena pro domácí , průmyslové nebo zemědělské využití, kde jejich charakteristická výkonnost, spolehlivost, tichý chod a jednoduchá obsluha nevyžadující údržbu, může být plně využita jako např. zásobování objektů vodou, posilovací tlakové stanice, chladící systémy, protipožární zařízení a pod.

Podrobný popis

Čerpadla PEDROLLO typové řady CP odpovídající normě EN 733-DIN 24255 s jedním oběžným kolem jsou čerpací soustrojí bez samonasávací schopnosti (dále jen čerpadla) sestávající z hydraulické části a z elektromotoru. Základem hydraulické části je těleso čerpadla se sací a výtlačnou přírubou, jedno oběžné kolo a ucpávková lucerna. Prodloužená hřídel rotoru je pro elektromotor a čerpadlo společná (monoblokové provedení). Utěsnění hřídele čerpadla je zajištěno ze strany hydraulické jednoduchou mechanickou ucpávkou, která během provozu nevyžaduje žádnou údržbu. Čerpadla jsou dodávána s třífázovým nebo jednofázovým elektromotorem.