Čerpadla Katovice

Čerpadla a domácí vodárny včetně příslušenství a náhradních dílů. Skladem.

Prodejna  Nádražní 41, Katovice je otevřena od pondělí do pátku od 8 do 18 hodin, v sobotu od 8 do 12 hodin.

Odpovědná osoba: Michal Kudláček, tel.: +420 777 311 880, email: info@cerpadla-katovice.cz , IČ: 04339193, DIČ: CZ7608100181

Typová řada Pedrollo JSW 3

Technické parametry

Výrobce Pedrollo
Maximální průtok (Qmax) 160 l/min
Maximální dopravní výška (Hmax) 96 m
Jmenovitý výkon motoru 1,1 - 2,2kW
Jmenovité napětí 230V x 400V

Typické použití

Spolehlivá samonasávací čerpadla určená pro čerpání čisté pitné nebo užitkové vody z přírodních nebo jiných zdrojů bez mechanických nečistot používaná jako součást automatických domácích vodáren, k zásobování rodinných domů pitnou vodou dále pak pro závlahy apod..

Podrobný popis

Čerpadla PEDROLLO JSW jsou jednostupňová monobloková čerpací soustrojí se samonasávací schopnosti s vestavěným ejektorem, dále jen čerpadla, sestávající z hydraulické části a elektromotoru. Základem hydraulické části je těleso čerpadla se sací a výtlačnou přírubou, vestavěný ejektor, radiální odstředivé oběžné kolo a ucpávková lucerna. Prodloužená hřídel rotoru je pro elektromotor a čerpadlo společná (monoblokové provedení). Utěsnění hřídele čerpadla je zajištěno ze strany hydraulické jednoduchou mechanickou ucpávkou, která během provozu nevyžaduje žádnou údržbu. Čerpadla jsou dodávána s třífázovým elektromotorem.